O firmie

Jesteśmy firma specjalizującą się w produkcji wysokiej jakości opakowań do składowania owoców i warzyw w przechowalniach na całym świecie.

Nowoczesna technologia produkcji, najwyższej jakości drewno, konstrukcyjne z lasów północnej europy, wieloletnie doświadczenie (na rynku jesteśmy już prawie 20 lat), szczegółowa kontrola jakości na każdym etapie wytwarzania, wszystko to pozwala nam zaoferować produkt najwyższej jakości o dużej żywotności.

Żywotność naszych skrzyniopalet jest szacowana na ok 15 lat, a technologia i jakość produkcji pozwala ograniczyć koszty ewentualnych napraw i serwisu do minimum.

Zamawiając skrzyniopalety w naszej firmie maja Państwo pewność, iż nad całym procesem czuwa zespół doświadczonych specjalistów. Pozytywne rekomendacje naszych klientów z niemalże całego świata są dla nas dodatkową motywacją do dalszego rozwoju.

 

Zapoznaj się z...

Na tej stronie internetowej w celu zapewnienia wysokiej jakości obsługi stosowane są pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Szczegółowe informacje w Polityce dot. Cookies.