Skrzyniopalety na ziemniaki, cebulę i marchew

       

Chcesz się dowiedzieć jak wykonane są skrzyniopalety do przechowywania warzyw?

Inter Agra producent skrzyniopalet przedstawia film w którym możesz znaleźć wiele szczegółów na temat produkcji skrzyniopalet do przechowalni ziemniaków oraz innych warzyw.

 
Skrzyniopalety na warzywa wykonane są z najwyższej jakości drewna pochodzącego z lasów Europy Północnej. Starannie dobrane i wyselekcjonowane surowce zapewniają solidną konstrukcję a przy prawidłowym użytkowaniu żywotność drewnianych skrzyniopalet wynosi ponad piętnaście lat. Dzięki równym przestrzenią między deskami warzywa (ziemniaki, cebula, marchew) przechowywane w naszych skrzyniopaletach mają zapewnioną odpowiednią cyrkulację powietrza co pozwala na zoptymalizowanie kosztów przechowalni.

Przygotowanie drewna do produkcji skrzyniopalet zapewniają nowoczesne maszyny, które w sposób zautomatyzowany pozwalają na obróbke drewna. Deski używane do produkcji strugane są czterostronnie, kantówki zaokrąglone, by zapobiegać uszkodzeniu warzyw.

firma Inter Agra producent Skrzyniopalet Holzkisten Kartoffelkiste Obstkisten Palox pomme de terre
Montaż skrzyniopalet odbywa się przy użyciu nowoczesnej automatycznej lini produkcyjnej.

Holzkisten Kartoffelkiste Obstkisten Palox pomme de terre

 Zastosowanie takiego rozwiązania pozwala wykluczyć wiele błędów produkcyjnych dzięki czemu każda szkrzyniopaleta jest dokładnie taka sama jak poprzednia.
Drewno posiada dobre właściwości higroskopijne a nadmiar wilgoci nie skrapla się na powierzchniach desek tak jak ma to miejsce w przypadku skrzyniopalet wykonanych z innego materiału.

W przeciwieństwie do innych materiałów drewno zapewnia łatwość naprawy uszkodzonych skrzyniopalet. W przypadku uszkodzenia skrzyniopaletę można łatwo naprawiać, a w razie uszkodzeń spowodowanych podczas transportu, uszkodzone deski z łatwością wymienić.
Kupując skrzyniopalety w Inter Agra mają państwo pewność że są one wykonane zgodnie z wymaganiami fitosanitarnymi Unii Europejskiej. Posiadamy certyfikat IPPC oraz wszyscy nasi dostawcy posiadają certyfikaty PEFC (Programme for the Endorsement of Forest Certification Schemes – Program Zatwierdzenia Systemów Certyfikacji Leśnej)
Rodzaje Skrzyniopalet do przechowalni ziemniaków:
skrzyniopalety na warzywa
Skrzyniopalety NL Standard

Najbardziej popularny typ skrzyniopalety, do standardowych systemów wentylacyjnych i tradycyjnych przechowalni.

drewniane skrzynie do przechowalni warzyw i owoców
Skrzyniopalety NL Airbag

Skrzyniopalety przeznaczone do specjalnych systemów z wymuszoną wentylacją:

skrzyniopalety do przechowalni warzyw z wymuszoną wentylacją
Skrzyniopalety NL Forced

Skrzyniopalety przeznaczone do specjalnych systemów wentylacji z wymuszonym obiegiem powietrza tzw. systemy szufladkowe

palox pommes de terre 3
Skrzyniopalety typ Z - Francuski

Standardowe grawitacyjne systemy wentylacji, przechowalnie z wymuszonym obiegiem powietrza.

Na tej stronie internetowej w celu zapewnienia wysokiej jakości obsługi stosowane są pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Szczegółowe informacje w Polityce dot. Cookies.